KitchenAid Electric Kettle Onyx Black 5KEK1222AOB
SKU: 5KEK1222AOB
4.7(253) from 253 reviews
Unfortunately, this product is no longer available.
If you need more information, please contact one of our product experts.
Have a question? Need to order in bulk?
Specifications & Manuals
Key Specifications
Model Number
5KEK1222AOB
Weight (kg)
1.14 kg
Depth (mm)
362 mm
Height (mm)
265 mm
Width (mm)
222 mm
Power (W)
2200 W